Razširitvene kartice

Izdelki 1-40 od 42

Stran
na stran
Nastavi padajočo smer
  1. Mrežna kartica HPE Eth 10Gb 2p 562T Adptr, 817738R-B21
    Akcijska cena 496,00 € Redna cena 512,40 €
  2. Krmilnik HP H241 Smart HBA, 726911-B21
    Akcijska cena 252,51 € Redna cena 256,20 €
  3. Mrežna kartica Lenovo ThinkSystem 1Gb 2-port RJ45 LOM
    Akcijska cena 60,66 € Redna cena 63,15 €
  4. APC AP9631 UPS Network Management Card 2
    Akcijska cena 412,11 € Redna cena 437,74 €
  5. M.2 na PCI-E 4x adapter riser
    Akcijska cena 3,60 € Redna cena 3,75 €
  6. PCI-e 1x na 4port 1x multiplier hub riser kartica
    Akcijska cena 41,58 € Redna cena 42,99 €
  7. Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D
    Akcijska cena 76,65 € Redna cena 272,06 €
  8. NOVASTAR MRV330 COLOR LED sprejemna kartica
    Akcijska cena 55,49 € Redna cena 59,85 €
  9. MIKROTIK S-35/53LC20D x2 Single Mode SFP modul
    Akcijska cena 70,92 € Redna cena 72,01 €
  10. TP-LINK TL-SM311LM multi mode MiniGBIC modul
    Akcijska cena 17,12 € Redna cena 17,40 €
  11. TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC modul
    Akcijska cena 17,12 € Redna cena 17,40 €
  12. TP-LINK TL-SM321B dvosmerni SFP modul
    Akcijska cena 21,09 € Redna cena 21,43 €
  13. PCI-X Expansion Card
    Akcijska cena 55,63 € Redna cena 56,12 €
  14. 500Mbps Nano Powerline Adapter
    Akcijska cena 41,72 € Redna cena 48,80 €
  15. Bluetooth V4.0 Nano USB CBT40NANO
    Akcijska cena 12,04 € Redna cena 14,42 €
  16. PCI Express kartica 4-Port
    Akcijska cena 19,11 € Redna cena 21,35 €
  17. BC CFFv Ethernet Exp Card
    Akcijska cena 132,54 € Redna cena 136,09 €
  18. QL CCFh Eth/Fib Combo Exp Card
    Akcijska cena 122,98 € Redna cena 126,27 €
  19. ServeRAID 7t SATA Controller
    Akcijska cena 171,98 € Redna cena 178,18 €
  20. ServeRAID 8i SAS Controller
    Akcijska cena 86,08 € Redna cena 88,39 €
  21. ServeRAID-8k Adapter
    Akcijska cena 176,05 € Redna cena 182,39 €
  22. Eaton WEB/SNMP comm.card
    Akcijska cena 257,30 € Redna cena 278,16 €
  23. Eaton Mngm.Card contacts&RS232
    Akcijska cena 81,98 € Redna cena 87,84 €
  24. Eaton modbus/jbus kartica
    Akcijska cena 257,30 € Redna cena 278,16 €
  25. ThinkPad Mobile Broadband Half
    Akcijska cena 113,14 € Redna cena 131,76 €
  26. DATAPATH DP-X4 4xDVI večzaslonski kontroler
    Akcijska cena 1.044,19 € Redna cena 1.199,85 €
  27. LOGITECH Unifying (910-005236) sprejemnik adapter
    Akcijska cena 12,65 € Redna cena 13,99 €
  28. PowerWalker Mini NMC kartica (10120599)
    Akcijska cena 155,60 € Redna cena 165,18 €
  29. APC AP9630 UPS Network Management Card 2
    Akcijska cena 257,16 € Redna cena 268,24 €
  30. TP-LINK TL-POE150S PoE injector
    Akcijska cena 22,78 € Redna cena 23,15 €
  31. ASUS USB-BT400 Mini Bluetooth 4.0 Dongle USB 2.0
    Akcijska cena 13,80 € Redna cena 15,99 €
  32. Kontroler DEXON DXN-1904E4V16L2 DXwall
    Akcijska cena 13.052,69 € Redna cena 14.998,50 €
  33. POWERWALKER SNMP Manager modul
    Akcijska cena 136,50 € Redna cena 143,61 €
  34. POWERWALKER NMC Card SNMP modul
    Akcijska cena 148,83 € Redna cena 157,99 €
  35. Kit adapter powerline z vtičnico starter TP-LINK AV500 TL-PA4010PKIT
    Akcijska cena 44,78 € Redna cena 46,29 €
  36. Adapter kit splitter TP-LINK TL-POE200 PoE
    Akcijska cena 23,92 € Redna cena 24,30 €

Izdelki 1-40 od 42

Stran
na stran
Nastavi padajočo smer