Računalniški oddelek

Izdelki 1-40 od 106

Stran
na stran
Nastavi padajočo smer
  1. TP-LINK Archer C4000 MU-MIMO Tri-Band AC4000 Gigabit brezžični usmerjevalnik
    Akcijska cena 281,69 € Redna cena 301,74 €
  2. TP-LINK TL-SG1005P 5-port Gigabit s 4-port PoE mrežno stikalo-switch
    Akcijska cena 55,49 € Redna cena 57,36 €
  3. TP-LINK RE205 AC750 Dual Band WiFi ojačevalec extender
    Akcijska cena 40,89 € Redna cena 42,26 €
  4. TP-LINK TL-PA8030P KIT AV1200 gigabit powerline z vtičnico starter kit adapter
    Akcijska cena 113,27 € Redna cena 113,99 €
  5. TP-LINK TL-ANT2415D 2.4GHz 15dBi N-tip zunanja vsesmerna WLAN antena
    52,94 €
  6. TP-LINK CAP1200 gigabit Dual Band AC1200 stropna dostopna točka-AP
    Akcijska cena 124,21 € Redna cena 130,68 €
  7. TP-LINK AC500 5-port gigabit kontroler za brezžično AP mrežno stikalo-switch
    Akcijska cena 181,33 € Redna cena 192,49 €
  8. TP-LINK JetStream T1600G-52PS 48-port 4-port SFP POE+ gigabit rack mrežno stikalo-switch
    Akcijska cena 671,84 € Redna cena 732,99 €
  9. TP-LINK Archer C2300 AC2300 Dual Band gigabit brezžični usmerjevalnik
    Akcijska cena 169,14 € Redna cena 179,55 €
  10. TP-LINK Archer C2 AC900 Dual Band gigabit brezžični usmerjevalnik-router
    Akcijska cena 40,19 € Redna cena 41,55 €
  11. TP-LINK JetStream T2500-10TS 8-port gigabit z 2-port SFP režama L2 managed mrežno stikalo-switch
    Akcijska cena 117,37 € Redna cena 123,49 €
  12. Zunanji USB hub TP-LINK UH400 4-Port USB3.0
    Akcijska cena 14,72 € Redna cena 14,95 €
  13. Tiskalniški print strežnik TP-LINK TL-PS110U brezžični 150Mbps
    Akcijska cena 66,62 € Redna cena 68,86 €
  14. Tiskalniški print strežnik TP-LINK TL-PS110U USB 2.0
    Akcijska cena 44,37 € Redna cena 45,86 €
  15. MFP in storage strežnik TP-LINK TL-PS310U USB 2.0
    Akcijska cena 47,15 € Redna cena 48,74 €
  16. TP-LINK TL-SM311LM multi mode MiniGBIC modul
    Akcijska cena 17,41 € Redna cena 17,69 €
  17. TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC modul
    Akcijska cena 17,41 € Redna cena 17,69 €
  18. TP-LINK TL-SM321B dvosmerni SFP modul
    Akcijska cena 21,09 € Redna cena 21,43 €
  19. TP-LINK TL-POE150S PoE injector
    Akcijska cena 23,21 € Redna cena 23,58 €
  20. Kit adapter powerline z vtičnico starter TP-LINK AV500 TL-PA4010PKIT
    Akcijska cena 45,76 € Redna cena 47,30 €
  21. Adapter kit splitter TP-LINK TL-POE200 PoE
    Akcijska cena 26,04 € Redna cena 26,45 €
  22. TP-LINK JetStream T1500G-10PS 8-port gigabit z 8-port PoE Smart mrežno stikalo-switch
    Akcijska cena 128,31 € Redna cena 134,99 €
  23. TP-LINK TL-SG108PE 8-port gigabit s 4-port PoE Easy Smart mrežno stikalo-switch
    Akcijska cena 74,33 € Redna cena 78,20 €
  24. TP-LINK MC110CS Single-Mode Media Converter
    Akcijska cena 31,85 € Redna cena 32,93 €
  25. TP-LINK MC210CS gigabit single-mode media converter
    Akcijska cena 36,02 € Redna cena 37,24 €
  26. TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter
    Akcijska cena 31,85 € Redna cena 32,93 €
  27. TP-LINK MC220L gigabit SFP media converter
    Akcijska cena 21,09 € Redna cena 21,43 €
  28. TP-LINK TL-SF1008P 8-port 4x PoE 10/100 stikalo-switch
    Akcijska cena 52,71 € Redna cena 54,49 €
  29. Mrežno stikalo-switch TP-LINK TL-SG1016DE 16-port gigabit Easy Smart
    Akcijska cena 96,88 € Redna cena 101,93 €
  30. Mrežno stikalo-switch TP-LINK TL-SG105 5-port gigabit
    Akcijska cena 18,26 € Redna cena 18,55 €
  31. Mrežno stikalo-switch TP-LINK TL-SG1008D 8-port gigabit
    Akcijska cena 21,65 € Redna cena 22,00 €
  32. Mrežno stikalo-switch TP-LINK TL-SG1008P 8-port gigabit s 4-port PoE
    Akcijska cena 70,92 € Redna cena 74,61 €
  33. Mrežno stikalo-switch TP-LINK TL-SG1016 16-port gigabit
    Akcijska cena 69,40 € Redna cena 71,74 €
  34. Mrežno stikalo-switch TP-LINK TL-SG3424P 24-port gigabit L2 Managed POE+ s 4-Combo SFP režami
    Akcijska cena 438,70 € Redna cena 474,24 €
  35. Mrežno stikalo-switch TP-LINK JetStream T2600G-52TS 48-port 4-SFP Gigabit L2
    Akcijska cena 412,11 € Redna cena 445,49 €
  36. Smart 8-port mrežno stikalo-switch TP-LINK TL-SG2008
    Akcijska cena 69,55 € Redna cena 73,18 €
  37. Mrežno stikalo TP-LINK TL-SG108E Easy Smart 8-port
    Akcijska cena 34,35 € Redna cena 35,51 €
  38. Mrežno stikalo TP-LINK JetStream T1600G-52TS 48-port
    Akcijska cena 342,08 € Redna cena 366,43 €

Izdelki 1-40 od 106

Stran
na stran
Nastavi padajočo smer